Erka Teknik Kazan Servisi

2003 yılında iklimlendirme sistemleri sektöründe yapmış olduğumuz oluşumlar sayesinde, sektöre yeni bir enerji getirmiş ve 15 senelik tecrübemiz ile bunu günümüze kadar başarılı bir şekilde aktarmış bulunmaktayız. İklimlendirme sistemlerinde sektörün öncüsü olan ERKA Teknik olarak gerek soğutma sistemleri gerek ısıtma sistemlerinde adından sıkça söz edilir bir firma olmayı başardık. Günümüz teknolojisi ve dinamiklerine bağlı olarak siz değerli kullanıcılarımızında görüşlerini ve yorumlarını alarak günden güne büyümekteyiz.

Sitemiz ile iklimlendirme sistemlerindeki faaliyetlerimizi sizlerle buluşturmakta sizlere online bir hizmet verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerde sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir hemen bir çağrı kaydı oluşturabilirsiniz.

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamızı disiplinli bir şekilde takip ederek gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

ERKA Teknik - kazanbakimi.com " İklimlendirme Sistemlerinde Kurumsal Ortağınız"

Ücretsiz Destek Hattı

Aklınıza Takılan her türlü soruların cevabı için destek hattımız;


0212 495 36 42
Ücretsiz Destek Hattı

Kazan bakımı ve serivisi ile ilgili aklınıza takılan herşey için destek hattımızı arayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Dilerseniz ödeme yöntemi olarak kredi kartı veya nakit olarak seçebilirsiniz.

Altyapı & Çeşitlilik

Geniş ürün yelpazesi ve alt yapı ile her türlü yedek parça ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Uzman Kadro

Birinci sınıf işçilik ve uzman kadronun birleşimi ile 18 yıllık tecrübenin vermiş olduğu müşteri memnuniyeti.

Referanslarımız